11. Solunum Zirvesi

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 08 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Artvin, Türkiye
KONGRE YERİ
Arhavi Özay Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunumzirvesi.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizleri 4-8 Ekim 2020 tarihleri arasında, Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından Arhavi’de düzenlenecek olan 11. Solunum Zirvesi Kongre’sine davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Geçen yıl genç meslektaşlarımızın kongreye büyük ilgi göstermesi, pozitif geri bildirimler, bizim mutluluğumuzu ve motivasyonumuzu artırdı.

Bu kongremizde de amacımız, her zamanki gibi, konularında deneyimli konukları ve mesleki anlamda yüksek potansiyelleri olan genç akademisyenleri bir araya getirmek, bilimsel birikimleri paylaşmak, katılımcıların kişisel mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak yüksek rakım workshopları, multi-disipliner çok merkezli ortak yayınlar planlamaktır.

Bu toplantıda, konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı şirin Anadolu kenti Arhavi’mizin son baharında ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacak serbest bildiriler sunmaya, konferanslar ve panellerde görev almaya davet ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimle,
Dr. Nihat Susaman
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin