Geleneksel İç Hastalıkları Günleri-İnteraktif Güncelleştirme 2020

KONGRE TARİHİ
12 Mart - 15 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından uzun yıllardır düzenlenmekte olan “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2020 yılında 12 -15 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. Son üç yıldır kongre programına dahil edilen kurslara bu yıl da devam edilecek ve 2020 yılındaki toplantımız “Tedavi Kursu” ile başlayacaktır.

Toplantılarımıza daha önce de katılmış meslektaşlarımızın çok iyi bildiği üzere, “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları, bilgilerini tazelemek isteyen asistan ya da uzman hekimler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Yaklaşık dört güne yayılan toplantılar, ağırlıklı olarak “İnteraktif Oturum” ve “Uzmanına Danış” formatındadır. Alanlarında derin bilgi ve deneyim sahibi hocalarımız, bu toplantılarda gerek günlük iç hastalıkları pratiği, gerekse son bilimsel gelişmelere ilişkin birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadırlar. Bunların yanı sıra katılımcı meslektaşlarımıza sözlü bildiri olanağı da sunulmaktadır.

Sizlerle 12 - 15 Mart 2020 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de bir kez daha buluşmayı ve birlikte 14 Mart Tıp Bayramımızı kutlamayı arzu ediyoruz.

Prof. Dr. Kerim Güler - Prof. Dr. Şükrü Palanduz

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin