11. Ulusal Artroplasti Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Büyük Efes Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
kongre2019.artroplasti.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

18-21 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Swiss Otel Kongre Merkezinde yapılması planlanan 11. Ulusal Artroplasti Kongresinin ön duyurusunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kalça ve Diz Artroplastisi için son zamanlarda nelerin değiştiğini, geçmişte yapılan uygulamaların uzun dönem sonuçlarını, daha güvenli cerrahi için nelerin önem kazandığını ve bunlara benzer pek çok önemli konu başlığını içeren bir toplantı düzenlemeyi planlamaktayız.

Özellikle yeni uzman olan veya asistanlık dönemlerinin sonlarında olan meslektaşlarımızın daha fazla yararlanmasını hedeflediğimiz bu toplantıda amacımız primer ve revizyon artroplastilerinde interaktif katılımın ön planda tutulması olacaktır.

2018 Kış Toplantımızda en ilgi çeken panel “Anadolu’dan Sesler” olarak adlandırılan panel olmuştu. Özellikle küçük şehirlerde yaşanan sorunların orada çalışan deneyimli arkadaşlarımız tarafından nasıl çözümlendiği toplantının en renkli yönlerinden biriydi. Ulusal kongremizde bu konuda daha geniş bir katılım hedeflerken daha uzun bir zaman dilimini sizlerle paylaşmayı planlamaktayız.

Ayrıca AAHKS (Amerikan Kalça Diz Cerrahları Birliği), EHS ( Avrupa Kalça Derneği) ve EKA (Avrupa Diz Derneği ) nin birer panel ile toplantımıza katılacağını, özellikle tartışmalı olgu panellerinin bu katılımlarla daha da ilgi çekici olacağını belirtmek isterim.

Güzel İzmir’de buluşmak dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Fahri Erdoğan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin