Klinik Tanı Tedavi Ulusal Kongresi-KLİNİK-KON

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 01 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.klinikkon.com
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

"Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi" ( KLİNİK-KON ) 26-29 Mayıs / 29 Mayıs – 01 Haziran 2019 tarihleri arasında Cornelia Diamond Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresin’nde birinci basamak ve ikinci basamak hekimliğinde sık karşılaştığımız dahili akut ve kronik hastalıklara güncel klinik yaklaşımlar tanıdan tedaviye konunun uzmanı deneyimli bilim insanları tarafından katılımcılara aktarılacaktır. Kongredeki konular değerli konuşmacıların klinik deneyimleri ve zengin olgu örnekleri işlenecektir.

Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.


Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,
Prof. Dr. Mustafa ARAZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin