11. Uluslararası Katılımlı Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 22 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hdtdernegi.org/11.guncel_bobrek
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Derneği'nin düzenlediği "Uluslararası Katılımlı 11. Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Kongresi" 18-22 Mayıs 2020 tarihlerinde yüz yüze katılımla NG Sapanca Convention Oteli’nde düzenlenecektir.

Tüm dünyanın ve özellikle sağlıkçıların yaşadığı çok zor geçen pandemi dönemi, yüz yüze olan bilimsel toplantıların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu nedenle kongremizi geleneksel yerimizde yoğun bir bilimsel program içeriği ile gerçekleştirmeyi planladık.

Bilimsel içeriği ile öne çıkan ve katılımcıların ilgisinin artarak devam ettiği kongremizde, sizlerin beklentilerinizi karşılayacak zengin bir içerik hazırladık. Her yıl daha ileri gitmeyi hedefliyoruz. Kongremizde konularında uzmanlaşmış meslektaşlarımız, nefrolojinin her alanındaki yenilikleri sizlere aktaracak, aynı zamanda klasik bilgilerin gözden geçirilmesi sağlayacaktır. Bilimsel programın tüm katılımcıların ilgisini çekeceğine ve yoğun bir katılımla gerçekleşeceğine inanıyoruz. Sizlerin değerli katılımları ile kongremiz daha da zenginleşecektir. Kongre esnasında yapacağınız önerileri bekliyoruz.

Kongremizin, sizlerin mesleki bilgilerine ve güncel tedavilerine katkı sağlayacağı inancıyla sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağız.

Kongre düzenleme kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Faruk Hilmi Turgut
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. İdris Şahin
Kongre 2. Başkanı

Prof. Dr. Siren Sezer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.