11. Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 17 Mart 2024

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
muhendislikveteknolojiyonetimikongresi.org
DAVET
Değerli Katılımcılar;

16-17 MART 2024 tarihlerinde İstanbul'da 11. düzenlenecek olan Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji yönetimi Kongresi (MTYK 2024) Web Sayfasına hoş geldiniz.

Kongrenin amacı; Makine/Endüstri/Elektrik/İnşaat Mühendisliği diğer tüm Mühendislik ve Teknoloji ile ilgili alanlarda; akademi, üniversite ve endüstrideki çalışan uluslararası bilim adamları, akademisyenleri, mühendisleri ve öğrencileri bir araya getirmektir. Bu kongre; teorik, pratik ve analitik yöntemler, simülasyon ve deneysel yaklaşımlar yardımı ile değişik mühendislik uygulamaları ve problemlerin çözümü ve analizlerini kapsamaktadır. Bu nedenle, MTYK 2024 konferansı; katılımcıların son yapılan araştırma sonuçlarını sunma, deneyim ve tecrübelerini paylaşma, yeni fikirler oluşturma ve çok farklı disiplinden gelen uluslararası bilim insanları ve mühendisleri ile alanlarında işbirliğini teşvik etmek ve gelecekte olabilecek ortak çalışma zemini sağlamaktır.

Kongrede sizi aramızda görmeyi umarız.

Prof. Dr. Emine Selcen DARÇIN
Kongre Başkanı
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi - Türkiye

Prof. Dr. Carlos Rolando RIOS-SOBERANIS
Kongre Eş Başkanı
The Yucatan Scientific Research Center - Meksika

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.