11. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK 2022

KONGRE TARİHİ
24 Aralık - 25 Aralık 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.utsakcongress.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 11. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 24 - 25 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bilindiği gibi iki yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD 19 salgını hala devam etmektedir. Bu nedenle 11. UTSAK kongresi söz konusu pandemi sebebiyle yine ONLINE olarak yapılacaktır. Kongre süresince sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

11. UTSAK kongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ( Abstract Book) ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı Proceding Book) yayınlanacaktır. Kongreye sadece özet ile de katlım sağanabilir. Tam metin Gönderme zorunluluğu yoktur.

11. UTSAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongre Özet Kitabı ve Bildiri Tam Metin kitabı, kısa süre içinde yayınlanmış olacaktır.

Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Sizleri, 24 – 25 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacak olan 11 . Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Ayşe YILMAZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.