3. Uluslararası ve 19. Ulusal Adli Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 06 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Didim, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Aquasis Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.adlibilimler2022.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sevgili Meslektaşlarımız,

Adli Tıp Uzmanları Derneği olarak 3. Uluslararası ve 19. Ulusal Adli Bilimler Kongresi’nin hazırlıklarına başladığımızı ve kongremizin 03-06 Kasım 2022 tarihleri arasında Aquasis Deluxe Otel Didim’de yapılacağını duyurmak istiyoruz. Şimdiden 03-06 Kasım tarihlerini kongremiz için ayırmanızı, Derneğimizin 30. yılını da kutlayacağımız bu kongremizde sizleri de aramızda görmeyi büyük bir heyecanla umut ediyoruz.

Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu pandemi koşullarında biri online diğeri hibrid olarak iki kongremiz yapıldı. Salgının azalacağını umut ederek, bu yıl kongremizi tamamını yüz yüze yapmayı amaçlıyoruz. Yönetim Kurulu olarak, en uygun fiyatlı ve yüksek standartlı oteli bulduğumuzu düşünüyoruz.

Sizlere dünyada ve ülkemizde adli tıp ve adli bilimler alanlarındaki güncel bilimsel çalışmaların sunulacağı, bilimsel ve sosyal program duyurusu yapmak üzere çalışmamızı sürdürüyoruz. En kısa sürede bilimsel programı da tamamlayıp sizlere duyuracağız.

Saygılarımla,

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Hilal

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.