12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Mart - 31 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukenfeksiyon2019.org
DAVET
Çocuk Sağlığına Gönül Vermiş Arkadaşlar,

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği olarak başladığımız yolumuza, Haziran 2018 itibarı ile Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak devam ediyoruz. Çalışmalarımızda, eğitimimizde, paylaşımlarımızda en önemli alanlardan birisi olan aşı ve bağışıklamanın ismimizde de yer alması bizim içimizi yeni bir heyecan ile doldurmakta. Bu çerçevede, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz sempozyumlarımız ve 11 kongremizde olduğu gibi 12. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin de, çocuk sağlığı alanındaki en güncel gelişmeleri gözden geçirdiğimiz, en yeni bilgileri konusunda uzman kişilerle değerlendirdiğimiz, birlikte tartışacağımız bir kongre olması için hep beraber çalışıyoruz.

Kongre olarak dalya dediğimiz yılımızda, coşkumuz daha da büyük. Öylesine ki, hazırlıklarına neredeyse 11. kongremiz biter bitmez başladık.

12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin, 27 - 31 Mart 2019‛da, üçüncü yılımızda da, bizlere ev sahipliği yapacak olan, Belek - Antalya‛da, Regnum Carya Resort Hotel‛de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluyuz. Doyuruculuğu yüksek bir bilimsel içerik, kanıta dayalı uygulamaların gündelik pratiğimize dökülebilmesi ve gelişen yeni yaklaşımların ülkemizde uygulanıp geliştirilmesi için bir araya gelirken, birlikte olduğumuz kongre ortamımızın da her yönü ile bizleri mutlu edecek koşulları taşıması en büyük isteğimiz.

Evimiz yeryuvarlağımız, geçen sene de belirttiğimiz gibi giderek küçülüyor ve bu küçülme her sene daha da hızlanıyor. Bilgi ve olanaklara erişmek de aslında giderek kolaylaşıyor. Biz, yaşadığımız teknik gelişmeleri kongremizde kullanarak, daha gündelik yaşamımıza dönük ve pratik paylaşımlar içerisinde olmayı amaçlıyoruz. Bu konuda sizlerden gelecek önerileri de bizlere iletmenizi rica ediyoruz.

Bir kez daha Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, 27 - 31 Mart 2019‛da 12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi‛nde, bilimsel olarak dolu dolu ve nezih bir ortamda birlikte olmak üzere,

Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek...

Dr. Ateş Kara
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.