12. Uluslararası Spor Camiası Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Haziran - 07 Haziran 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.sporcamiasi.org
DAVET
28 Ekim - 01 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen 11. Uluslararası Spor Camiası Sempozyumunda 40 sunum gerçekleştirildi. Bu sunumların 29 tanesi Türk bilim insanları tarafından geriye kalan 11 tanesi de 6 farklı ülkeden katılan yabancı bilim insanları tarafından gerçekleştirildi. Bu sempozyumda Arapça, Fransızca veya İngilizce dillerinde sunumlar yapıldığında simultane çeviri yoluyla anlatılanların Türkçeye aktarımları sağlandı. Yabancı bilim insanlarının sunumları, sempozyum başlamadan önce hakem sürecinden geçirilerek tam metin biçiminde yayımlandı. Türk bilim insanlarının sunumları ise sempozyum bittikten sonra toplandı ve yayımlandı. Bu yayınlara ve sempozyumun programına önceki etkinliklerimiz bölümünden ulaşılabilir.

12. Uluslararası Spor Camiası Sempozyumu, daha önceki sempozyumlarda elde edilen birikimin geliştirilmesi ve bilginin daha geniş çevrelere ulaştırılması için 05-07 Haziran 2020 tarihlerinde YÖK'ün tavsiye kararına dayanarak çevrimiçi (online) gerçekleştirilecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin