3. Uluslararası Beden Eğitimi Spor Rekreasyon ve Dans Kongresi-ISPESCONGRESS 2020

KONGRE TARİHİ
13 Haziran - 14 Haziran 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ispescongress.com
DAVET
Değerli İspescongress2020 katılımcıları;

13-15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Aydın Üniversitesinde gerçekleştirmeyi planladığımız III. Uluslararası Beden Eğitimi, Spor, Rekreasyon ve Dans Kongresi; Koronavirüs (Covid-19) Hakkında Sağlık Bakanlığının ve Yüksek Öğretim Kurulunun 06 Mart 2020 tarihinde yayınlamış olduğu tedbirler ve öneriler ile İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünün “Yeni Coronavirüs Enfeksiyonu Çalışma ve Koordinasyon Grubu” nun konu ile ilgili almış olduğu kararlar doğrultusunda; İspescongress2020 Kongre Düzenleme Kurulu tarafından bir sonraki duyuruya kadar ertelenmişti.

Yüksek Öğretim Kurumu’nun 06 Mart 2020 tarihli Uluslararası Katılımlı Toplantılar ile ilgili “Ülkemizde yapılacak olan yurtdışı katılımlı toplantılarla ilgili olarak salgının yoğun olduğu ülkelerden yüksek sayıda katılım bekleniyorsa planlanan toplantının ertelenmesi, on-line toplantı olanaklarının değerlendirmeye alınması” kararı çererçevesinde; link

İspescongress2020 Kongre Düzenleme Kurulu tarafından alınan karar ile;

13-14 Haziran 2020 Virtual-Online olarak düzenlenecektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin