13. Diyabete Bakış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 10 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antakya, Hatay, Türkiye
KONGRE YERİ
Güngör Ottoman Palace

KONGRE WEB SİTESİ
www.diyabetebakis.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Diyabet, Obezite ve Beslenme Derneği'nin düzenlemekte olduğu 13. Diyabete Bakış Sempozyumu’nda 7-10 Mart 2019 tarihleri arasında Güngör Ottoman Palace / Antakya'da sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Derneğimizin hekimler tarafından merakla beklenen ve ilgi gören bu toplantılarını, destekleriniz ile sürdürmekteyiz. Bu yıl programda, tanı, takip ve tedavi ile ilgili konuların yanında güncel tartışmalı konulara ve diyabetin geleceğine projeksiyon olabilecek noktalara da zaman ayırdık. Ayrıca genç araştırmacılara bilimsel çalışmalarını sunabilmeleri için özellikle fırsat vermek istedik. Bu amaçla 3 konferans, 6 panel ve 6 sözlü sunum oturumu planladık.

Ülkemizde sıklığı gittikçe artan, her kesimden sağlık profesyonellerinin ilgi duyduğu sempozyumumuzun tüm meslektaşlarımıza verimli ve yararlı olmasını diliyoruz.

13. Diyabete Bakış Sempozyumu’nda buluşmak üzere...

Saygılarımızla

Prof. Dr. Ahmet Kaya
Sempozyum Başkanı

Doç. Dr. Süleyman İpekçi
Sempozyum Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.