4. Trakya Acil Tıp Günleri

KONGRE TARİHİ
20 Aralık - 22 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Koç Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tatd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından her yıl düzenlenen Trakya Acil Tıp Günleri' nin dördüncüsüne İstanbul ev sahipliği yapıyor. 20-21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Koç Üniversitesi Hastanesi ArtLab Toplantı salonunda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 2016 yılında Tekirdağ’dan başlayan Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi işbirliğiyle hayat bulan “Trakya Acil Tıp Günleri” serüvenine bu yıl İstanbul olarak renk katacağız.

Her dakikası bilgi dolu bilimsel programı ile bilimsel yenilikleri gözden geçireceğimiz, acil servislerde çalışan hekimlerin geleceğini ve sorunlarını alanın birbirinden değerli konuşmacılar ile paylaşacağımız, aynı zamanda İstanbul’un eşsiz güzelliklerinden de faydalanacağımız, 4.Trakya Acil Tıp Günleri için 20-22 Aralık’ta sizleri İstanbul’a bekliyoruz.

Sempozyum Başkanları
Prof. Dr. Ersin Aksay
Uzm. Dr. Özlem Dikme

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.