13. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Aralık - 18 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.alkolvemaddebagimliligi.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Konuşmacıları ve katılımcıları ile her geçen yıl büyüyen ve özlenen kongremiz bu yıl 13. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi olarak 15 – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Xanadu Otel-Antalya’da gerçekleştiriyoruz.

Kongremiz İnönü Üniversitesi Amatem Kliniği ve Bağımlılık Psikiyatri Derneği ortaklığı ile, Sağlık Bakanlığı’nın da destekleri ile düzenlenecek olup, tüm değerli konuşmacılarımızı tüm paydaşlarımız ile buluşturmayı ve bilgilerimizi dinamik oturumlarla güncellemeyi hedefliyoruz.

Bu yıl kongremizde ana temamız ‘Bağımlılıkta koruma ve tedavi: kültürel ve ulusal sorunlar ve çözümler’ olup, bağımlılık konusunda en güncel konuları tüm boyutları ile ele alarak hem tanı hem tedavi süreçlerini ayrıntılı olarak gündeme alacağız. Klinik öncesi ve kliniklerde tedavi sürecinde karşılaştığımız zorlukları yetkin ağızlardan dinleyerek, tanı ve tedavilerimizde yaşadığımız süreçleri de birlikte tartışıyor olacağız.

Bağımlılık alanında uzman isimlerle bir araya gelerek en güncel kanıta dayalı bilgileri paylaşmak üzere sizleri de kongremizde görmek isteriz.

Saygılarımızla,
Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Birgül CUMURCU
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin