13. Ulusal İBH Günleri

KONGRE TARİHİ
30 Mayıs - 02 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hyatt Regency Ataköy Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
ibhgunleri2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İnflamatuar Barsak Hastalıkları (IBHD) Derneğinin her yıl düzenlediği Ulusal IBH Günleri’nin 13.’cüsünü 30 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihleri arasında Hyatt Regency Hotel Ataköy’de düzenleneceğini duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

12 yıldır İnflamatuar Barsak Hastalıkları alanındaki yeni gelişmeleri, günlük pratiğimize katkı sağlayan bilgileri sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz. Paneller, oturumlar ve kurs deneyimlerinin yanı sıra sizlerin de tecrübe ve bilgilerinizi sunabileceğiniz temel bilim ve klinik araştırma konularında sözlü sunumlar ile oturumlar zenginleşecektir.

İnflamatuar Barsak Hastalıkları ile ilgilenen tüm branş hekimlerimizi değerli tartışmaların olduğu oturumlarda siz sevgili meslektaşlarımız ile birlikte olmak ve bilgilerimizi birlikte güncellemek üzere 30 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihleri arasında Hyatt Regency Hotel Ataköy’de gerçekleştirilecek olan 13. Ulusal IBH Günleri toplantımıza davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Törüner
13. Ulusal İBH Günleri Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.