13. Ulusal Pediatrik Hematoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Beach Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tphd2021.org
DAVET
Türk Pediatrik Hematoloji Derneği’nin Saygıdeğer Üyeleri ve Değerli Kongre Katılımcıları,

Bu yıl 14-17 Ekim tarihlerinde, Antalya Pine Beach Otelde düzenleyeceğimiz 13. Türk Pediatrik Hematoloji Kongresine sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Dernek olarak her yıl sırayla sempozyum ve kongreler düzenlemekteyiz. Geçen yıl pandemi şartları nedeniyle Sempozyumumuzu sanal ortamda gerçekleştirmiştik. Bu yıl şartların değişeceğini öngörerek Kongremizi hibrid olarak gerçekleştirmeyi planladık. Geçen yıl yaptığımız Sempozyumda da belirttiğimiz gibi bilimsel toplantılarda ustalarla gençlerin bir araya gelmesi, deneyim ve bilgilerini birbirlerine aktarması temel esastır. Her ne kadar sanal ortamda da bu bilgi ve deneyim alışverişini sağlamaya çalışsak da, çoğumuzun ortak görüşü bu aktarımın yüz yüze toplantılarda olduğu gibi gerçekleşmediği yönündedir. Ayrıca derneğimizin kıdemli ve genç üyeleri yüz yüze ortamlarda birbirlerini daha yakından tanıma olanağı bulmaktadır. Bu nedenlerle bu yıl uygun şartlar oluşturularak yüz yüze toplantılar düzenlemeyi, bu programlara çeşitli nedenlerle katılamayanlarla da sanal ortamda bir arada olmayı hedefledik.

Her toplantıda olduğu gibi, bu toplantıda da Pediatrik Hematolojinin çeşitli konuları hem teorik hem pratik yönleriyle tartışılacak, bildiriler sunulacak ve fırsat olursa sosyal programlar gerçekleştirilecektir. Yine jürimiz bildirileri oylayacak ve en iyi bildirilere ödüller verilecektir.

Kongremizin birlikte, yeniden ve en güzel şekilde gerçekleşmesini diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Namık Yaşar Özbek
TPHD ve 13. TPHD Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Özcan Bör
TPHD ve 13. TPHD Kongresi Başkan Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin