13. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 11 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Premium Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbigenetik2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Sizleri, Tıbbi Genetik Derneği tarafından 07 - 11 Kasım 2018 tarihleri arasında Rixos Premium Hotel, Antalya’da düzenlenecek olan “13. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Hızla değişen ve ilerleyen teknolojik gelişmeler, genetik alanındaki yenilikleri de kaçınılmaz hale getirmekte ve multidisipliner toplantılarda bir araya gelerek bilgi paylaşımını ve güncel yaklaşımları değerlendirmeyi zorunlu kılmaktadır. Kongrenin asıl amacı, katılımcıların, yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan alanında önemli bilim insanlarıyla tanışma fırsatını bulması, meslektaşlarımızın, bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra projelerini sunabilecekleri ortak bir platformda buluşturmaktır.

Bilgi ve deneyimleriniz ile zenginleşebilecek bu kongreye katılımınızdan ve Antalya’nın en güzel zamanı olan sonbaharda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Tıbbi Genetik Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin