13. Uluslararası Avrasya Üroonkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Eylül - 08 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
Mardin, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
eua24.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Avrasya Üroonkoloji Derneği tarafından düzenlenen 13. Avrasya Üroonkoloji Kongresi 5-8 Eylül 2024 tarihleri arasında medeniyetler beşiği Mezopotamya’da, farklı inanç ve kültürlerin bir arada yaşadığı Mardin’de gerçekleştirilecektir. Tarihi milattan önce 50.000 yıllarına kadar uzanan, Sümerler, Asurlular, Hititler, Urartular, Romalılar, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular ve Osmanlılar gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu kadim şehirde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Avrasya Üroonkoloji Derneği tarafından düzenlenen bu 4 günlük kapsamlı etkinlik üroonkoloji alanına ilgi duyan geniş bir uzman ağını bir araya getirecektir. Kongremizin ana amacı, prostat, ürotelyal ve böbrek kanserleri ile ilgili en yeni kanıtların paylaşılmasını sağlamak ve multidisipliner bir iş birliği yapmaktır. 13. Avrasya Üroonkoloji kongresine katılarak önemli klinik araştırmalar, gelişen teknolojiler, öncü teknikler ve stratejiler hakkında önemli güncellemeler alacaksınız. Bilimsel program, alanında yetkin uzmanlar tarafından verilen “state of the art” sunumlarını, vaka tartışmalarını, uygulamalı eğitim fırsatlarını ve kılavuz güncellemelerini içerecektir.

Güncel ve interaktif bilimsel programın, Mardin’in tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini görme ve yaşama fırsatlarının sunulduğu zengin sosyal programlarla desteklendiği bu etkinlikte buluşmak dileğiyle.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.