13. Uluslararası Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Şubat - 05 Şubat 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Golf Belek

KONGRE WEB SİTESİ
kozmetikkongresi.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları, Kamu ve Özel Sektör Uzman ve Temsilcileri,

Kimyagerler Derneği tarafından 2011 yılından beri kesintisiz bir şekilde düzenlenen Kozmetik Kongresi, derneğimizin kurumsal özellikli etkinliklerinden biridir. Kongre kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler hem katılımcıların eleştiri ve önerileri hem de kongre süreklilik komitesi tarafından takip edilen uluslararası gelişmeler dikkate alınarak her yıl yenilenmektedir. Kozmetik endüstrisi ile akademiyi bir araya getirmek suretiyle alandaki gelişme ve yeniliklerin birlikte tartışıldığı kongremiz, ülkemiz adresli bilimsel toplantılar arasında kaliteden ödün vermeyen ve bu yönüyle meslek ve bilim insanları arasında son derece güven duyulan, Kimyagerler Derneği’nin adıyla bütünleşik ülkemiz adresli marka kongrelerden biri halini almıştır.

13’üncü Kozmetik Kongresi, Kimyagerler Derneği ve Düzce Üniversitesi’nin ortak organizasyonu ile 03-05 Şubat 2023 tarihleri arasında Antalya’da Titanic Deluxe Golf Belek’de gerçekleştirilecektir. Kimyagerler Derneği, kimya biliminin merkezi bir bilim olarak sağlık, yaşam bilimleri ve teknoloji ile yüzyıllara dayanan derin ilişkilerini göz önünde bulundurarak sorunlara multidisipliner bir bakış açısı kazandırmak amacıyla kozmetik bilimi ve kozmetik sektörü ile yolu kesişen bütün paydaşları 13’üncü Kozmetik Kongresi çatısı altında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.