14. Anadolu Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 30 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.arg2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı ile birlikte bu yıl on dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Anadolu Romatoloji Günleri toplantısını bu yıl 26 – 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında SerenasLive Online Kongre Platformu’nda ‘Online Kongre’ olarak gerçekleştireyeceğiz.

Kapsadığı konular açısından her yıl ülkemizde Romatoloji alanında en çok tercih edilen toplantılardan biri olma özelliğindeki toplantımızda bu yıl da Türkiye’nin her yöresinden çok sayıda romatoloji uzmanı, hemşire ile sektör temsilcisinin online olarak katılımı beklenmektedir. Toplantımız her zaman olduğu gibi siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla başarıya ulaşacak ve bilimsel ve sosyal bir şölen olma şansını yakalayacaktır.
Toplantımızda sizleri aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

Düzenleme Kurulu adına,

Dr. İhsan ERTENLİ, Dr. Sedat KİRAZ
Kongre Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.