Prof. Dr. Hıfzı Özcan 8. Uluslararası Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Şubat - 28 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cerebralpalsy2021.org
DAVET
Değerli Dostlarım,

Sizlere, 26 – 28 Şubat 2021 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan olan Prof. Dr. Hıfzı Özcan 8. Uluslararası Katılımlı Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongre’mizi Covid-19 Pandemisi nedeni ile Digital Platforma taşımış bulunmaktayız.

Değerli Hocamız Prof. Dr. Hıfzı Özcan adını taşıyan bu bilimsel toplantı, 2022 yılında ülkemizde Cerebral Palsy için verdiğimiz mücadelenin ellinci yılını kutlayacağımızdan, büyük önem arz etmektedir. Eminim ki; 50. yılı bilimsel bir toplantı ile karşılamak Hıfzı Hoca’mızın en büyük hayali olurdu. Kendisi, her zaman Cerebral Palsy’nin bilimsel ortamlarda tartışılmasını, araştırmalar yapılmasını ve gençlerin yetişmesini çok önemsemiş, herkesi bu yönde cesaretlendirmiştir.

Siz değerli meslektaşlarımızın da desteği ve katılımı ile; ilk defa yapılacak olan online kongremizin eğitim ve bilgi paylaşımına katkısı olacağı düşüncesindeyiz.

Sunum ve bildirilerin bir kısmı kayıt üzerinden bir kısmı canlı olarak yayınlanacaktır. Yayın sırasında platform üzerinden alınan soru ve katkılar planlı zaman aralıklarında oturum başkanları yönetiminde canlı olarak tartışmaya açılacaktır.

Kabul edilmiş olan sözlü ve poster bildirileri gerekli şartları karşılaması durumunda Ergoterapi ve Rehabilitasyon Dergisi’nde yayınlanacaktır.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Kongre Düzenleme Komitesi adına, Kongre Başkanı olarak sizleri ve ailelerimizi kongremize davet etmekten onur duyarım.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Hakan Şenaran

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.