14. Türk HPB Cerrahi Kongresi ve 5. HPB Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Ekim - 26 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hpb2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizin karaciğer pankreas cerrahisiyle ilgili ulusal kongresi olan 14. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi ve 5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nin 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Belek’te yapılacağını duyurmaktan kıvanç duymaktayız.

Cerrahide baş döndürücü hızda meydana gelen yenilikler ve gelişmeler, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahi yaklaşımlarını da etkilemeye devam etmektedir. Kongremizde bu gelişmeler ayrıntılı bir şekilde tartışılacaktır. Multidisipliner yaklaşım HPB olgularında kaçınılmaz olduğundan ilgili disiplinlerden bilim insanları bizi aydınlatacaklardır. Karaciğer transplantasyonu ve ülkemizi çok yakından ilgilendiren karaciğer kist hidatiği ayrıntılı bir şekilde, minimal invaziv HPB cerrahisi videolar eşliğinde programda yer alacaktır. En iyi sözlü ve video bildiriler genç meslektaşlarımız tarafından sunularak ana salonda yarıştırılacak ve ilk üç bildiriye ödüller verilecektir.

Kongremiz için Antalya Belek’teki en çok beğenilen otellerden biri olan Ela Quality Resort Hotel Kongre Merkezi’ni mekan olarak belirledik. Kongrelerinde bilimsel içeriğin en üst düzeyde olması konusunda çok hassas davranan Türk hepatobilier cerrahi camiası, aynı zamanda Antalya’nın muhteşem iklim özellikleri ve kongre otelinin doğal güzellikleri arasında zaman geçirmenizi sağlayacak bir ortamda buluşacaktır.

Katılımlarınızı bekler, kongre tarihini takvimlerinize not etmenizi rica ederiz.

Kongremizde görüşmek üzere,

Doç. Dr. M. Fatih Can
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Mustafa Kerem
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Balık
Türk HPB Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.