İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği 11. Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 29 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Abant Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkbb2019.org
DAVET
Kıymetli Meslektaşlarımız,

Dünyada ve ülkemizde KBB-Baş ve Boyun Cerrahisinin ulaştığı seviye pek çok alanda her geçen gün ilerlemektedir. Bilgileri değişik toplantılarda sunarak, panellerde konuşarak görmek hepimize yeni ufuklar kazandırmaktadır.

Bu nedenle sizleri 26-29 Eylül 2019 tarihlerinde Abant Palace Otel de yapılacak İstanbul KBB - BBC Uzmanları Derneği 11.Kongresine davet ediyoruz.

Her yıl geleneksel olarak Sapanca'da yapılan kongremizi, bu yıl Abant'a taşıdık. Farklı mekan, zengin bilimsel ve sosyal program içeren bu toplantımız sizlerin katılımı ile renklenecektir. Çeşitli paneller, konferanslar, bildiri oturumları, workshop lar ve genç KBB-BBC uzmanlarının sunum olanağı bulacağı kongremize hepinizi bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi katılımcı, konuşmacı ve sponsor firma temsilcileri olarak hep birlikte güzel bir toplantı geçireceğiz.

Katılımınız bizi mutlu edecektir.

Abant'ta yapılacak İstanbul KBB - BBC Uzmanları Derneği 11.Kongresinde görüşmek üzere...

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Yavuz Uyar

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.