14. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Haziran - 14 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukenfeksiyon2021.org
DAVET
Çocuk Sağlığına Yaşamını Adayan Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, kuruluşumuzdan beri amacımız çocuklarımızın sağlıklı olarak yaşama başlamaları ve sağlıklı gelişmeleri için bağışıklanmaları, enfeksiyon geçirmelerinin önlenmesi ve gereğinde tedavilerinin sağlanmasıdır. Bu bağlamda, amacımız doğrultusunda emek veren tüm dostlarımızla bir araya gelerek bilgi paylaşımlarında bulunmak, bağışıklama ve enfeksiyon hastalıkları alanlarındaki güncel bilgileri tartışmak ve deneyimlerimizden yararlanmak arzusuyla 14. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’ni düzenliyoruz.

Ülkemizin ve dünyanın yaşamakta olduğu COVİD-19 pandemisi nedeniyle kongremiz 08 – 14 Haziran 2021 tarihleri arasında sanal ortamda gerçekleştirilecektir. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi paylaşımlarımızı, konferans, panel, karşıt görüş, yuvarlak masa, vakaların sunulduğu ve uzmanların kendi görüşlerini sundukları meydanlarımız, uydu sempozyumları, kurs, yarışma, sözlü ve poster sunumları, olgu sunumları, sabah kahvaltıları şeklinde yapmayı planlıyoruz. Merkezinde katılımcıların olduğu, soruların, vaka danışmalarının, paylaşımların uluslararası ve ulusal saygın konuşmacılar ve yarının akademik önderleri ile yapılabildiği bir aile ortamında, çalışmaları ile bilimsel dünyamıza yön verecek genç arkadaşlarımız tarafından sunulacak vakalar ve örnekleri ile birlikte olacağımız kongre ortamımızın da her yönü ile bizleri mutlu edecek şekilde olması en büyük isteğimizdir.

Bir kez daha Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, bilimsel olarak dolu ve nezih bir ortamda birlikte olmak üzere,

Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek...

Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.