ATATX 2021 Online Kongre-Multidisipliner Yaklaşımla Organ ve Doku Nakli

KONGRE TARİHİ
09 Ocak - 10 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.atatxkongre.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Üniversitelerimizin uyguladığı online Eğitim, hibrit eğitim gibi eğitim modaliteleri, Bakanlığımız kararınca uygulan Sokağa Çıkma Yasağı ve kısıtlamalar bizi Bilimsel Toplantılardan, bir araya geldiğimiz paylaşımlarda bulunduğumuz etkinliklerden mahrum bıraktı. Yüzlerce kişiye seslendiğimiz kongre salonlarımız boş kaldı. Bu Pandemi koşullarını göz önüne alarak AtatürkTx Ekibi olarak 2. Ulusal Kongremiz olan ATATX2021’i ülkemizde daha önce yapılmamış bir formda Online olarak websitemiz üzerinden gerçekleştirmeye karar verdik.

İki günlük Bilimsel Programımızda, Dünyadan ve Türkiye’den seçkin bilim insanları yer alacak. Deneyimlerini, çalışmalarını ve çok değerli tavsiyelerini bizlerle paylaşacaklar. Bütün katılımcılarımızın ses ve görüntüsüyle katılabileceği, aramızdaki mesafeleri ortadan kaldıracağına inandığımız Öğrenci Söyleşileri ile de devam edeceğiz.

Gelecek yılki kongremizde fiziksel olarak tekrar hep birlikte olmayı umut ediyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin