14. Ulusal Hepatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mayıs - 21 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Resort ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusalhepatoloji2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği (TKAD) olarak 14. Ulusal Hepatoloji Kongresini 17- 21 Mayıs 2023 tarihinde Antalya Mirage Park Resort Otelde yapmayı planlamaktayız. Bilindiği üzere Ulusal Hepatoloji Kongresi mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren en önemli kongremiz. Bu nedenle önceliğimiz bilimsel açıdan üst düzey, kaliteli bir program hazırlamak olacaktır. Kendi alanında deneyimli Türk ve yabancı konuşmacıları davet ederek onların bilgi ve deneyimleri ile birlikte güncel bilgileri paylaşacağız. Hepatolojinin tüm güncel konularını tartışarak bilimsel düzeyi yüksek bir kongre yapmak temel hedefimiz olacaktır.

Kongremizin ilk günü öğleden sonra bir kurs ve ikinci günü 2 ayrı salonda 2 kurs düzenlemeyi planlıyoruz. Kurs başkanlarımız siz katılımcılar için çok yararlı bir program hazırlayacaklar. Kurs ve kongremizde multidisipliner bir program olmasına dikkat edeceğiz. Konuları tüm yönleri ile tartışmayı planlıyoruz. Farklı konularda paneller, konferanslar, uydu sempozyumları, sözlü bildiriler, poster sunumları ve sosyal program ile ve sizlerin desteğiyle başarılı bir kongre olacağını ümit ediyoruz.

Özellikle sözlü bildirilerinizi ve posterlerinizi şimdiden planlamanızı ve hazırlamanızı önemle rica ediyoruz. Ülkemizde hepatolojide yapılan çalışmaları görmek açısından sözlü ve poster bildiriler bizim için önem taşımaktadır.

TKAD özel çalışma gruplarından da yaptıkları çalışmaları kongremizde paylaşmalarını rica ediyoruz.

Önemli ve özel bir davetim de Genç Gastroenterolog arkadaşlarımıza olacaktır. Hepatolojideki son gelişmelerden haberdar olmak ve öğrenmek için bu kongre önemli bir fırsat. Bu nedenle özellikle sizleri kongremize davet ediyorum. Şimdiden planlamanızı yapmanızı öneriyorum. Sözlü bildirileriniz ve posterlerinizi hazırlayın ve sunun. Hepinizin katkıları ile kongremiz zenginleşecektir.

Biz TKAD yönetim kurulu ve düzenleme kurulu olarak en iyi şekilde bu kongreyi size hazırlamaya çalışacağız. Ayrıca elimizden gelen desteği sizlere sağlamaya çalışacağız.

Bir önceki Ulusal Hepatoloji Kongresi pandemi nedeniyle online yapılmak zorunda kalmıştı. Yüz yüze yapacağımız bu kongremiz, birbirimizle görüşmemiz ve sosyalleşmemiz ve birbirimizi tanımamız için bir fırsat. Birbirimizin çalışma alanlarını, bilimsel aktivitelerini ve neler yaptığını böylece daha iyi öğrenebiliyoruz. Bunun önemini hepimiz biliyoruz.

Bu nedenle sizleri TKAD tarafından 17- 21 Mayıs 2023 tarihinde Antalya Mirage Park Resort Otelde düzenlenecek 14. Ulusal Hepatoloji Kongresine davet etmekten kendim ve düzenleme kurulu adına mutluluk duyuyorum. Hepinizi bilimsel düzeyi yüksek kongremize bekliyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Mesut Akarsu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.