14. Ulusal Yara Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Aralık - 15 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.yarakongresi2019.org
DAVET
Sevgili Yaraya Gönül Veren Dostlarımız,

1996 yılında başladığımız kronik yara serüvenimiz tüm hızı ile devam etmektedir. Bir taraftan her yıl düzenli olarak Ulusal Yara Bakımı Kongrelerini düzenlerken diğer yandan da güzel yurdumuzun farklı yörelerinde Yara Bakımı Kursları düzenleyerek çok önemli bir sağlık sorunu olan kronik yaraların çözüm önerilerini sağlık profesyonelleri ile oluşturmaya gayret ediyoruz.

2006 yılında gerçekleştirdiğimiz ilk kongrenin üzerinden tam 13 yıl geçti. Şimdi de sizlerin her zamanki destekleriniz ile 14.Ulusal Yara Kongresi’ni 12-15 Aralık 2019 tarihleri arasında artık çok iyi bildiğiniz Antalya Gloria Otel’de gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Endüstri 4.0'ın sağlığa yansımasıyla yepyeni tanı ve tedavi yöntemleri ile yakın bir gelecekte tanışacağımız bilinen bir gerçektir. Yapay Zeka, 3D uygulamaları, Big Data gibi yeni kavramların tüm sağlık alanında olduğu gibi kronik yara alanında da bizlere yeni ufuklar açacağı kaçınılmazdır.

Her geçen gün tüm dünyada olduğu gibi bizde de önemli kronik sağlık sorunlarının başlarında yer alan diyabet ve dolaşım sistemi hastalıkları gibi sorunlara getirilen akılcı çözümlerin tartışılacağı kongremizin, tüm yara ile ilgilenen sağlık profesyonellerinin dikkatlerini çekeceğine inanmaktayız.

Tüm hastalıklarda olduğu gibi kronik yaralarda da kişiselleştirilmiş tedavilerin ön plana çıktığı günümüzde bu alandaki son gelişmeleri konuların uzmanlarından dinlemenin ve öğrenmenin günlük pratiğimize çok şeyler katacağı görüşündeyiz.

Her yıl aramıza yeni katılanlarla 700 sayısına ulaşan kronik yara ailesinin tüm değerli üyelerini 14.Ulusal Yara Kongresi’nde aramızda görmek bizlere onur verecektir.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Semih Baskan
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.