15. Aile Hekimliği Güz Okulu

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 24 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.guzokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

2011 yılı sonunda Aile Hekimliği uygulamaları ülkemizde yurt çapında yaygınlaşmış ve dolayısıyla eğitim ihtiyacı da artmıştır. Bu noktadan hareketle 2007 yılında başlattığımız; her sene artarak ilerleyen katılımcı sayısı ve özellikle de toplantılara olan yüksek katılım oranından aldığımız motivasyonla Güz Okulu Projesinin 15.si için sizlerin öneri ve görüşleri doğrultusunda çalışmaya başladık.

Güz Okulu’nda, katılımcıların klinikte karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük pratik yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmeleri hedeflenmektedir. Bu çerçevede,

15. Aile Hekimliği Güz Okulu katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimleri doğrultusunda 1. Basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan panel, konferans, vaka tartışmaları, uzmanına danış toplantıları ve kursları içerecektir.

Sizleri 20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan 15. Aile Hekimliği Güz Okulu’na davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Düzenleme Kurulu adına;

Prof. Dr. M. Reşat Dabak
Güz Okulu Kongre Genel Sekreteri

Prof. Dr. Mehmet Uğurlu
Güz Okulu Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.