9. Çocuk Dostları Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 20 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukdostlarikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm Dünya’nın içinde bulunduğu COVID-19 pandemi döneminde, meslektaşlarımızın ve sizlerin sağlığı 9. Çocuk dostları Kongresi düzenleme kurulu için öncelik taşımaktadır. Bu öncelik doğrultusunda, bilim ve eğitim faaliyetlerinin de devamlılığı gerekmektedir.

Eğitim ve bilime ara vermemek adına, 9. Çocuk Dostları Kongresi’ni 16-20 Mart 2021 tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirme kararını almış bulunmaktayız.

Derneğimize ve camiamıza olan desteklerinizin, tüm insanlığın zorlu sınavdan geçtiği bu dönemde de artarak devam edeceği düşüncesindeyiz.

Kongremizin sizlerin destekleri ile fiziki kongrenin bilimsel ve sosyal eksikliğini hissettirmeden, aynı heyecan ve doyurucu bilimsel oturumlarla gerçekleştirileceğinden şüphemiz yoktur.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi çatısı altında gelenekselleşen kongremiz İstanbul ilindeki 20 Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kliniklerinin yanı sıra tüm ülkemizdeki çocuk kliniklerinin ortak bilimsel ve sosyal paylaşımın gerçekleştiği bir noktaya ilerlemiştir.

Süregelen bilimselliği arttırma yönündeki destekleriniz için teşekkür eder, sanal da olsa bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin