15. Artroplasti Kış Toplantısı

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 25 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Otel

KONGRE WEB SİTESİ
kis2018.artroplasti.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

14 yıldan beri devamlı olarak düzenlemekte olduğumuz artroplasti kış toplantımız bu sene de Bursa Uludağ' da 22-25 Şubat tarihlerinde düzenlenecektir. Artroplasti alanında ülkemizin deneyimli uzmanları ve yurt dışından gelecek olan misafir konuşmacılarımızın katılımına ek olarak yine ülkemizin çeşitli bölgelerinden artroplasti deneyimlerinin paylaşılacağı bir toplantı programı hazırladık.

Diz ve kalça primer artroplastileri, revizyon cerrahileri, sıra dışı olgularda yaklaşımlar, ''siz olsanız nasıl yapardınız'' oturumları ve tartışmalı panellerin yer alacağı detaylı program canlı ameliyat uygulamaları ile daha da ilgi çekici bir hale getirilecektir. Ayrıca bu içerikteki bilimsel programın sosyal aktiviteler ile daha da renklendirilmesi planlanmış ve toplantı akışı buna uygun hale getirilmiştir.

Artroplasti kış toplantıları bu yıldan başlamak üzere Kalça Diz Artroplasti Derneği çatısı altında iki yılda bir gerçekleştirilecektir. Uludağ Grand Yazıcı otelde gerçekleştirilecek olan 15. Artroplasti Kış Toplantısına siz değerli meslektaşlarımızı davet ediyoruz. Konuşmacı ve tartışmalı oturumlarda yer almak isteyen meslektaşlarımız için derneğimizin iletişim bilgileri internet sitemizde yer almaktadır.

Saygılarımla.

Kalça Diz Artroplasti Derneği Yönetim Kurulu adına,
Prof. Dr. Fahri Erdoğan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin