15. Çukurova Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Adana Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovadermatoloji2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

15. Çukurova Dermatoloji Günleri, Çukurova Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği ve bölgedeki beş Üniversitesinin birlikteliği ile 25-28 Nisan 2024 tarihinde Hilton Otel Adana’da düzenlenecektir.

15. Kongremizin ana konusu “Dermatolojide Tedavi-6” olup, her yönü ile güncel dermatolojik tedavi yöntemleri ele alınacaktır. Her yıl olduğu gibi, kongremiz içerisinde, alanında ismini kanıtlamış meslektaşlarımız tarafınca, uygulamalı Dermokozmetik kurslar ve workshoplar düzenlenecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımları ve bilimsel katkıları ile kongreye onur vereceklerine inanıyor, kongreye katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara düzenleme kurulu adına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu kongrenin de bilimsel ve sosyal etkinlikler açısından anılarınızda uzun yıllar Çukurova sıcaklığı ile kalacağını umuyor saygılar sunuyoruz.

Simpozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.