15. Doğu-Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
19 Mayıs - 21 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE YERİ
Movenpick Otel

KONGRE WEB SİTESİ
dghepatogastro2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız

Bu yıl 19-21 Mayıs 2022 tarihlerinde, Malatya’da Movenpick Otel’de düzenleyeceğimiz 15. Doğu- Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri’ne sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Geçen yıl pandemi şartları nedeniyle sanal ortamda yapılan toplantıyı, bu yıl Türk Gastroenteroloji Derneği’nin katkılarıyla yüzyüze gerçekleştirmeyi planladık.

Bu toplantıda Gastroenteroloji’nin çeşitli konuları hem teorik hem pratik yönleriyle tartışılacak olup, kıdemli ve genç hekimler yüz yüze ortamlarda birbirlerini daha yakından tanıma olanağı bulacaklardır. Toplantımızın bilimsel içeriği Gastroenterologlar, Gastrointestinal Cerrahlar ve İç hastalıkları uzmanlarına hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca Gastroenteroloji yan dal uzmanları için Abdominal Ultrasonografi kursu düzenlenecektir. Katılımcıların yaptığı bilimsel çalışmalar değerlendirilerek sözlü ve poster sunumları kabul edilecektir. Bilimsel programın yanında Malatya’nın tarihi ve harika doğasında keyifli vakit geçireceğimiz bir sosyal program sizleri beklemektedir.

Doğu- Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri’nin birlikte, yeniden ve en güzel şekilde gerçekleşmesini diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına
Prof. Dr. Yüksel Seçkin

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.