15. Ege Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 15 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Fethiye, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Liberty Lykia Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.egedermatoloji.org
DAVET
Değerli Deribilimciler, Sevgili Meslektaşlarımız,

Pandeminin tüm dünyayı kasıp kavurduğu geçtiğimiz iki yıl içerisinde sizlerin güvenliği ve esenliği koşulsuz önceliğimiz oldu. Artık şimdi bir Ege klasiğine, Ege Dermatoloji Günleri’ne “YİNE, YENİDEN. EGE’DEN" diyerek kavuşacağız! 15. Ege Dermatoloji Günleri’ni Türkiye Dermatoveneroloji Derneği ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı’nın ortak ev sahipliğinde 11-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Fethiye’de Liberty Lykia Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

Bilim ve dostluk rüzgarında buluşturmayı hedeflediğimiz siz sevgili dermatologlar için her yönüyle zengin bir program oluşturmanın yanında pandemi koşullarına yönelik hazırlıklarımızı da titizlikle tamamladık. Bu konudaki detayları toplantımızın web sayfasında incelemenizi öneririz.

Sağlıkla, sevgiyle kalınız.

Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı
Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Ekin ŞAVK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin