15. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mart - 25 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Mardan Palace

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukenfeksiyon2022.org
DAVET
Çocuk Sağlığına Yaşamını Adayan Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, kuruluşumuzdan beri amacımız çocuklarımızın sağlıklı olarak yaşama başlamaları ve sağlıklı gelişmeleri için bağışıklanmaları, enfeksiyon geçirmelerinin önlenmesi ve gereğinde en uygun biçimde tedavilerinin sağlanmasıdır.

Ülkemizin ve dünyanın yaşamakta olduğu COVİD-19 pandemisi nedeniyle son iki ulusal kongremizi çevrimiçi gerçekleştirmek zorunda kaldık. Omicron başta olmak üzere yeni varyantların tehdidi sürse de, bütün meslektaşlarımızın pandemi aşılarını yaptırmış olmasına, meslektaşlarımızın pandemi ile mücadeledeki deneyimine ve yüksek bilincine güvenerek ulusal kongremizi yüz yüze yapmayı planladık. Yoğunluğu nedeniyle kongremize yüz yüze katılamayacak meslektaşlarımızı da düşünerek, yüz yüze toplantılarımızın eksiksiz takip edilmesi ve daha geniş bir zamana yayılabilmesi amacıyla kongremizin tamamı çevrimiçi olarak da takip edilebilecektir.

Amacımız çocuk enfeksiyon hastalıkları alanında emek veren tüm dostlarımızla bir araya gelerek bilgi paylaşımlarında bulunmak, bağışıklama ve enfeksiyon hastalıkları alanlarındaki güncel bilgileri tartışmak ve deneyimlerimizden yararlanmaktır.

15. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi, 17-25 Mart 2022 tarihleri arasında Titanic Mardan Palace Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi paylaşımlarımızı, konferans, panel, karşıt görüş, yuvarlak masa, vakaların sunulduğu ve uzmanların kendi görüşlerini sundukları meydanlarımız, uydu sempozyumları, kurs, yarışma, sözlü ve poster sunumları, olgu sunumları, sabah kahvaltıları şeklinde yapmayı planlıyoruz.

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, bu bilimsel ve sosyal şölende sizleri de aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek...

Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.