15. Üroonkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Kasım - 14 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.uroonkolojikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Ürologları tarafından özlemle beklenilen, gerek bilimsel, gerekse sosyal anlamda her biri adeta şölen havasında geçen 15. Üroonkoloji Kongresi hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız.

Bu yıl oluşturduğumuz kongre programımızın zengin ve yüksek kalitede bilimsel içeriğiyle bu gereksinime yanıt vereceğini düşünüyoruz.

Bir aile olarak sağladığımız sinerji içerisinde en güncel konuları, ülkemizin üroonkoloji alanındaki değerli eğitmenleri ile birlikte gözden geçirmek üzere Üroonkoloji’ye gönül vermiş olan tüm meslektaşlarımızı, aramızda görmek ve bilgilerimizi paylaşmaktan mutluluk duyacağız. İçinden geçtiğimiz olağanüstü koşullar ve sıkıntılı günlerde yolumuzun yine bilimin ışığıyla aydınlanacağına inanarak, sağlık ve esenlikler diliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Süleyman Ataus
Türk Üroonkoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin