16. Çukurova Nöroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
30 Eylül - 02 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
cukurovanorolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Her yıl Çukurova Nörolojik Bilimler Derneği tarafından organize edilen ve geleneksel hale gelen “ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ”nin onaltıncısı, bu yıl 30 Eylül - 2 Ekim 2022 tarihlerinde ADANA’DA HİLTONSA otelde yapılacaktır. Bu sempozyumda; nörolojide sık karşılaşılan hastalıklar ve tedavi yaklaşımları daha yoğun olmak üzere, hemen hemen tüm alanlar gözden geçirilecektir. İki tam günlük organizasyonda, ilginç olgu örnekleri ışığında, interaktif olarak, katılımcılarımızın mezuniyet sonrası eğitim gereksinimlerinin karşılanması hedeflenmiştir. Bu konular, ülkemizin en değerli uzmanları tarafından, kendi özgül deneyimleri ışığında tartışılacaktır. Böylece özellikle bölgemiz ve bölge dışından gelen meslektaşlarımız güncellenmiş olacaklardır. Öte yandan sempozyuma, poster ya da sözlü sunum için bildiri gönderilebilecektir.

Yaklaşık iki yıldır yaşamakta olduğumuz COVİD-19 pandemisi sırasında yitirdiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı saygıyla anıyoruz.

16. ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ sempozyumunun, tüm meslektaşlarımızın ilgisini çekeceği düşüncesi ile 2022 güzünde, hazan zamanı, kebabın anavatanı ve Çukurova’nın kalbi Adana’da buluşmak dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına
Doç. Dr. Mehmet KARATAŞ
ÇNBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.