16. Nöropsikiyatri Günleri

KONGRE TARİHİ
22 Aralık - 23 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Fransız Lape Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.noropsikiyatri.online
DAVET
Değerli Katılımcımız,

Türk Nöropsikiyatri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Nöropsikiyatri Günleri’nin on altıncısı bu yıl 22-23 Aralık 2023 tarihlerinde, yüzyüze olarak gerçekleşecektir. Toplantımızın ana eksenini, bu kez “Nöropsikiyatride Tanı ve Tedavide Yenilikler” oluşturacaktır. Toplantımızda; son donem araştırmaların sonuçları ve klinik kullanıma giren yeni teknolojilerin, farklı nörolojik ve psikiyatrik hastalıklar bağlamında klinik pratikteki ve nörobilim araştırmalarındaki yeri” tartışmayı planladığımız konuların başlıcaları olacaktır. Ayrıca hızla gelişen ve çeşitlenen tedavi araçlarını değerlendirecek ve klinikte kullanma imkanını artıracak şekilde bir kurs programının da olmasını planlıyoruz.

“Nöropsikiyatride Tanı ve Tedavide Yenilikler” teması altında; hem teorik planda tartışmayı, hem de tanı ve tedavideki yeni gelişmeleri, değerli hocalarımızın katkılarıyla zenginleştirerek konuşmayı planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekle daha güçlü hissedeceğiz.

16. Nöropsikiyatri Günleri’nde buluşmak dileğiyle,

Türk Nöropsikiyatri Derneği Yönetim Kurulu adına,

YK Başkanı
Z. Betül Yalçıner

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.