16. Ulusal Ağrı Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Kasım - 14 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.agrikongresi2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi iki yılda bir gerçekleştirilen Ulusal Ağrı Kongremizin 16. sının Kasım 2020 de yapılması planlanmıştı. Ancak Covid-19 pandemisi nedeni ile diğer tüm kongreler gibi Ağrı Kongremizde ertelenmek zorunda kaldı. Derneğimiz yönetim kurulu durumun bilinmezliği ve belirsizlikler nedeniyle 16.Ulusal Ağrı kongresini 11-14 Kasım 2021 tarihinde Antalya Kemer’de Mirage Park kongre merkezinde düzenleme kararı aldı.

Algoloji biliminin ilgi alanına giren her konu üzerinde zengin ve doyurucu oturumlarla donatacağımız kongremizde pek çok teorik ve uygulamalı kurs ile katılımcılarımızı ilgili konulardaki otörlerle bir araya getirmeye çalışacağız.

Algoloji uzman ve asistanları, özellikle Algoloji yan dalı olan üç ana dalın uzman ve asistanları başta olmak üzere tüm hekimlerimizi davet ettiğimiz kongremizde bilimsel programın dışındaki saatler için de bizlere yakışır nitelikte ortamlar yaratmak amacındayız.

Tüm dünyada sosyal hayatın durduğu, bütün toplantı ve kongrelerin ertelenmek zorunda kaldığı bu tatsız günlerin bir an önce geride kalması umudu ile 11-14 Kasım 2021 tarihinde 16. Ulusal Ağrı kongresinde Antalya’da buluşmak üzere hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Prof. Dr. Mehmet Sacit Güleç
Türk Algoloji – Ağrı Derneği Yönetim Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin