13. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Aralık - 12 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
travma2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

11-12 Aralık 2021 tarihinde çevrimiçi olarak düzenlenecek olan kongremize davetlisiniz.

1995 yılından bu yana aralıksız olarak her iki yılda bir düzenlenen kongremizin 13. sünün pandemi şartları nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlenmesinin daha uygun olacağı düşünülmüştür. Bu şekilde mümkün olabilecek en fazla sayıda meslektaşımıza ulaşabilmek de kongremizin ana hedeflerinden birisi olmuştur.

Özellikle genç bireyleri etkileyen travma olguları ve özel yaklaşımlar gerektiren acil cerrahi olguları ile ilgili güncel bilgi ve uygulamaları; cerrahlar, cerrahi eğitimi alan genç meslektaşlarımız ve gelecekte meslektaşlarımız olacak olan tıp fakültesi öğrencileri ile paylaşmak öncelikli hedefimizdir. Bu sayede acil olguların yönetiminde standardizasyonun sağlanması, daha kaliteli ve güncel bilimsel kanıta dayalı tedavilerle daha kaliteli bir sağlık hizmetinin verilebileceği kanaatindeyiz.

Kongremizin bilimsel içerik açısından en üst düzeyde gerçekleştirilmesi amacıyla sizlerin kongreye bilimsel çalışmalarınız ile katılımınız ve desteğiniz bizler için çok önemlidir. Önceki kongrelerde de olduğu gibi ilgi çekici bilimsel içeriklerle donanmış olan kongremize yoğun katılımınızı bekliyoruz.

Sizleri çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan 13. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi’nde aramızda görmekten, bilgilerimizi, ortak sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Ali Fuat Kaan GÖK
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Orhan ALİMOĞLU
Kongre ve Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.