16. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 18 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.memekongresi2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Bildiğiniz gibi meme hastalıkları ve meme kanseri ülkemizde giderek artan önemli bir sağlık sorunudur. Son yıllarda tedavi yaklaşımları ve seçenekleriyle ilgili çalışmalar çok hızlanmıştır. Bu konuları ayrıntılı olarak ele almak, güncel gelişmeleri meslektaşlarımızla paylaşmak amacıyla Ulusal Meme Hastalıkları Kongreleri, Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu (TMHDF) tarafından her iki yılda bir yapılmaktadır. 2022 yılında 16. Kongre yapılacaktır.

Bu kongrenin TMHDF adına Meme Bilimi (Senoloji), Eskişehir Meme Hastalıkları Derneği, Güneydoğu Anadolu Meme Hastalıkları Derneği ve Kayseri Meme Hastalıkları Derneği yönetim ve sorumluluğunda gerçekleştirilmesi 16-18 Eylül 2022 tarihleri arasında Kıbrıs Acapulco Kongre Merkezi’nde yapılması planlanmıştır.

Kongrenin ilgili tüm branş (cerrahi, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, patoloji, radyoloji, fizik tedavi, psikiyatri vb) hekimlerinin ve sağlık personelinin (hemşire, fizyoterapist, vb) katılacağı multidisipliner bir toplantı olması ve, ilgili branşlarda eğitim almakta olan asistan ve uzman katılımının özendirilmesi hedeflenmektedir. Katılımınız ve katkılarınız kongrenin hedeflerine ulaşabilmesinde büyük önem taşımaktadır.

Ekibimizle, güzel bir kongre olması için tüm gayretimizi göstereceğimizi bilmenizi isterim. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Varol Çelik
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.