16. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Kasım - 05 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ortodonti2019.org
KONGRE VİDEOSU

												
             DAVET             
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Ortodonti Derneği’nin 2-5 Kasım 2019 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştireceği 16. Uluslararası Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Estetiğin oldukça önemli hale gelmesiyle günlük pratiklerimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlarımızın yanı sıra mesleğimizden en son gelişmelerden de söz edilecek olan sempozyumumuzun ana temaları: şeffaf plaklar ile ortodontik tedavi, lingual ortodonti, pekiştirme ve stabilitedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelip bizlerle deneyimlerini ve araştırmalarını paylaşacak değerli konuşmacılarımız olacaktır. Ayrıca sempozyumun ilk gününde Genç Türk Ortodonti Derneği’nin üçüncü toplantısı yapılacaktır. Sempozyum süresince sergi alanını gezebilir ve kongre öncesi ve sonrası yapılacak olan kurslara katılabilirsiniz.

Sizleri, iklimi, denizi, doğal güzellikleri, muhteşem koyları ve tarihiyle ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Bodrum’u keşfetmeye davet ediyoruz. Milattan önceki çağlardan itibaren insanoğlunu kendine hayran bırakan Bodrum, antik çağa dayanan geçmişiyle Karia, Leleg, Pers, Dor, Helen, Roma, Bizans, Osmanlı gibi çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini barındırır. Eski dönemlerde Halikarnassos olarak anılan Bodrum, bembeyaz Bodrum evleri, denize inen daracık sokakları ve meşhur Bodrum Kalesi’ni barındırmaktadır.

Sempozyumumuzdan güzel anılarla ayrılacağınızı umuyoruz. Lütfen ajandalarınıza 2-5 Kasım 2019 tarihlerini not ediniz. Bodrum’da görüşmek dileği ile.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ali Vehbi TUNCER
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin