17. Çukurova Nöroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 29 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hiltonsa Otel

KONGRE WEB SİTESİ
cukurovanorolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Çukurova Nörolojik Bilimler Derneği tarafından düzenlenmekte olan ve geleneksel hale gelen “17. ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ” Cumhuriyetimizin 100. yılında, 27-29 Ekim 2023 tarihlerinde ADANA HİLTONSA otelde yapılacaktır. Sempozyumda; nörolojide sık karşılaşılan sorunlar ve tedavi yaklaşımları daha yoğun olmak üzere, hemen hemen tüm alanlar gözden geçirilecektir. İki tam günlük organizasyonda, katılımcılarımızın mezuniyet sonrası eğitim gereksinimlerinin karşılanması hedeflenmiş ve ülkemizin en değerli uzmanları tarafından, kendi özgül deneyimleri ışığında sunumlar planlanmıştır. Böylece özellikle bölgemiz ve bölge dışından gelen meslektaşlarımız güncellenmiş olacaklardır. Öte yandan sempozyuma, poster ya da sözlü bildiri gönderilebilecektir.

17. ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ sempozyumunun, tüm meslektaşlarımızın ilgisini çekeceği düşüncesi ve Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile kebabın anavatanı Adana’da 2023 güzünde buluşmak dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına
Doç. Dr. Mehmet KARATAŞ
ÇNBD Başkanı, Adana

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.