7. Perfüzyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 05 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Asteria Kremlin Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
perfuzyon2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

VII. Perfüzyon Sempozyumu’nu 3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Asteria Kremlin Palace Otel Lara, Antalya’da düzenleyeceğimizi duyurmaktan ve sizleri bu etkinliğe davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Sempozyum bilimsel programını güncel perfüzyon bilgilerini, sektör bilgilerini, yenilikleri yansıtacak şekilde; sözel sunumlar, paneller ve ödüllü bildiri oturumları ile zengin, dolu dolu bir bilimsel içerik şeklinde hazırlamaktayız. Dolayısıyla normalleşme süreci dahilinde mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimine katkıda bulunacağını düşündüğümüz birçok konu başlığı ile sempozyum hazırlığımız büyük bir özveri ile devam etmektedir.

Yurt içinden ve yurt dışından, tecrübesi ve bilgisi ile bize ışık tutacak konuşmacıları toplantılarımızda görebileceksiniz.

Sempozyumumuzu her şeye rağmen, her defasında olduğu gibi bir öncekinden daha zengin, daha aktif, daha yararlı ve perfüzyonist camiasının her türlü paylaşımını yapabileceği bir aile platformu olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Geniş stand alanlarında medikal firmaların sektörel yeni ürün ve teknolojileri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

5 Kasım 2023 Pazar günü, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü anma etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

Değerli meslektaşlarımız, elbette sizden aldığımız geri bildirimler sempozyumun daha ileri gidebilmesi için en önemli dayanağımızı oluşturmaktadır. Bilimsel programı güçlendirebilecek her türlü öneri ve katkılara açık olduğumuz bilmenizi isteriz.

Hep Birlikte Daha İyiye…
Antalya’da görüşmek üzere…

Saygılarımla,
Nihal Kolbaş
Perfüzyonistler Derneği Başkanı
Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.