17. Nefroloji Kış Okulu

KONGRE TARİHİ
29 Mart - 01 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Hotel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.nefrolojikisokulu2018.org
DAVET
Değerli Mestektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği (TND) ve Gazi Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği 17. Nefroloji Kış Okulunu 29 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında yavru vatan KKTC Girne’de Acapulco Otel’de organize etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Merhum Prof. Dr. Cengiz UTAŞ’ın değerli katkılarıyla başlatılan ve bu yılda 17.’sini yapacağımız Kış Okulu derneğimizin kurumsal ve eğitimsel faaliyetleri arasında önemli bir yere sahiptir. Her zaman olduğu gibi bu yılda Kış Okulumuzun amacı diyaliz hekimlerinin temel eğitimine katkıda bulunmaktır. Hemodiyalizde temel konuların yanı sıra güncel tedaviler ve uygulamalar tartışılacak, Tıp Fakültesi ve Eğitim Hastanelerimizden gelen değerli hocalarımız da deneyimlerini ve bilgilerini aktaracaklardır.

Düzenlediğimiz Kış Okuluna katkılarını esirgemeyen değerli konuşmacılara, hocalarımıza ve tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunar, sizleri burada görmekten mutluluk duyarız.

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Türk Nefroloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Turgay ARINSOY
17. Nefroloji Kış Okulu Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin