KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

KKTPRECD 14. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Eylül - 09 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Crystal Cove Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.rejenaratiftip2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Kuzey Kıbrıs Turk Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneğimizin 14. Ulusal Kongresi ve TPRECD Bölge Toplantısı bu yıl 6-9 Eylül 2018 tarihinde, Akdeniz’in en güzel adası KKTC’de, Girne, Merit Cristal Cove Hotel’de gerçekleşecektir.

Son yıllarda rejeneratif tıp alanındaki gelişmeler klinik uygulamalarda kendini göstermeye başlamıştır. Bu gelişmeler, bazı tedavi yöntemlerinin sorgulanmasına, yenı minimal invaziv yöntemlerin kurgulanmasına yol açmıştır. Toplantının ilk bölümünde bu konudaki gelişmeler, alanında deneyimli uzmanlarca tanıtılarak tartışılacaktır.

İkinci bölümde ise Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’de oluşabilecek komplikasyonlara yaklaşım ve çözüm önerileri gözden geçirilecek ve tecrübeli hocalarımız ile görüş alışverişinde bulunulacaktir.

Katılımcılarımız ve konuşmacılarımız gün içerisinde yorgunluklarını KKTC’nin güzel sonbahar güneşi altında, denizde atabilecekler. Birbirimiz ile yakın iletişimde olabileceğimiz zengin bir sosyal programımız ile sizlerı heyecanla bekliyoruz.

Dr. İbrahim Vargel
Dr. Mithat Ulay

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin