17. RLC Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 04 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.rlcgunleri.com
DAVET
2005 yılında “Elektronik Günleri” adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz” sloganı ile başladığımız RLC Günleri; zamanla Elektrik, Elektronik, Enerji, Otomasyon ve Aydınlatma alanlarında geniş bir kitleye yayılmış bir kariyer etkinliğidir. Her geçen yıl artan katılımcı kitlesiyle birlikte profesyonelleşen RLC Günleri, Türkiye’de sanayi-öğrenci-akademisyen iş birliğine olanak sağlayan “Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği”dir.

RLC Günleri düzenlenirken öncelikli amaç, firmalarla öğrenciler arasındaki iletişimi sağlamak, öğrencileri sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak; aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip ederek, katılımcılarına bunlardan faydalanma imkânı sunmaktır.

16 yılda 107 farklı firma ile katılımcılarımızı buluşturarak iş ve staj bulmalarına olanak sağladık. 243 oturum ve 85 panel gerçekleştirerek dinleyicilerimizi sektör hakkında bilgilendirdik. Tecrübelerimizin verdiği özgüvenle bu yıl 17. si online fuar platformu aracılığıyla dijitalde düzenleyeceğimiz 17. RLC Günleri teknik ve kariyer odaklı oturumlar, sektör ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı paneller, öğrencilerin şirketlerle birebir görüşme imkânı bulacağı üç boyutlu dijital stantların bulunduğu fuar alanları, sosyal konuklar ve çekilişler ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılara unutulmayacak benzersiz bir etkinlik yaşatacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin