17. Uludağ İç Hastalıkları Ulusal Kış Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 07 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
online.uludagichastaliklari.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından düzenlenecek 17. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi, 6. Bursa Aile Hekimliği Derneği Ulusal Kongresi ve 11. Uludağ İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi’nin
05-07 Mart 2021 tarihlerinde ONLINE olarak gerçekleştirileceğini bildirmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

Geleneksel hale gelen ve her yıl önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz Uludağ İç Hastalıkları Kongresinde bu yıl da yine İç Hastalıklarının çeşitli dallarındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin farklı tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını davet edeceğiz.

Kongremizin her zaman olduğu gibi, sizlerin destekleri ve katkılarıyla daha da zenginleşeceğine ve yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğine inanıyor, ilginiz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Düzenleme kurulu adına
Prof. Dr. Alparslan Ersoy
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları AD. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin