17. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım E-Kongresi ve 9. Avrasya Yoğun Bakım E-Toplantısı

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 18 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yogunbakim2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aralık 2019 tarihinde Çin’de ortaya çıkan COVID-19 enfeksiyonu Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmesi ile yaşanan olağanüstü ve yeni normal dönemleri ile birlikte ülkemizin Sağlık Otoriteleri tarafından ön görülen önlemler kapsamında web tabanlı programlarla toplantı, konferans ve uzaktan eğitim faaliyetleri bu yıl mesleki hayatımızın önemli bir parçası olmaya devam edecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızdan da gelen talepler doğrultusunda yönetim kurulumuz, 16-19 Kasım 2020 tarihleri arasında Cornelia Diomand Hotel, Antalya’da gerçekleşmesi planlanan uluslararası katılımlı kongremizi, 16-18 Kasım 2020 tarihleri arasında çevrimiçi (E-Kongre) olarak düzenleme kararı almıştır. Gerekli tüm ileri teknolojik donanımlar kullanılarak fiziki bir kongreye benzer yapıda kongremizi gerçekleştireceğiz. Tüm oturumlara yine aktif katılabileceksiniz.

Bilimsel gücü yüksek, dinamik ve güncel bilgilerle tazeleneceğiniz E-kongremizde sizlerle birlikte bir ilke imza atarak buluşmayı diliyoruz

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Cenk Kıraklı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin