17. Ulusal Endoskopik Laparoskopik-Robotik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Ekim - 29 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.elcd2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimiz tarafından düzenlenecek olan 17. Ulusal Endoskopik, Laparoskopik ve Robotik Cerrahi Kongresi 25-29 Ekim 2024 tarihleri arasında Serik/Antalya Cornelia Diamond Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Kongre düzenleme kurulu olarak minimal invaziv cerrahide ortaya çıkan güncel gelişmeleri ele alıp güvenli bir şekilde klinik uygulanabilirliği konusunda katılımcıları bilgilendirme ve deneyimlerin paylaşılması ile minimal invaziv cerrahi topluluğuna katkıda bulunmayı hedefledik. Teknolojik gelişmelere paralel olarak minimal invaziv cerrahinin yaygınlaşması ile günlük pratiğimizde giderek artan oranda yer edinen yapay zekâ ve yenilikçi teknolojiler konularına da yer verilecektir. Ayrıca uygulamalı kongre öncesi eğitim programı ile katılımcıların pratik becerilerinin de desteklenmesi hedeflenmiştir.

On yedinci kez düzenleyeceğimiz bu kongre, yıl değişikliği nedeniyle 2024 yılında gerçekleşecektir. Geçmiş yıllardaki başarılarımızın bir devamı olarak, bu kongrenin de katılımcılar için verimli ve keyifli bir deneyim olacağına inanıyoruz.

Laparoskopik ve robotik cerrahiye ilgi duyan genel cerrahi uzmanları, asistanları ve konuya ilgi duyan hemşirelerimizin katılımının bu kongreye değer katacağına inanıyor ve sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Prof. Dr. Hasan Bektaş
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Emre Bozkurt
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.