17. Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Eylül - 16 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Hotel ve Konferans Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.imps2022.com
DAVET
Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu (IMPS), her iki yılda bir, Türkiye’nin önde gelen 5 üniversitesi tarafından düzenlenmektedir. Hacettepe Üniversitesi tarafından 14-16 Eylül 2022 tarihinde Ankara Sheraton Hotel ve Konferans Merkezi’nde düzenlenecek olan 17. Uluslararası Cevher Hazırlama Sempozyumu’nu (IMPS 2022) duyurmaktan onur duyuyoruz.

Bu sempozyum, cevher hazırlama konusunda uzmanlaşmış önde gelen üniversitelerden akademisyenleri ve dünya çapındaki büyük firmaların mühendisleri arasında bilgi paylaşımı, işbirliğini teşvik etmek ve sektördeki yenilikleri tartışmak için biraraya getirecektir.

Sempozyumun teması “İnovasyon Çağı” olacaktır. Maliyetlerin artması, kompleks cevherler, sürdürülebilirliğin sağlanması, kaynakların daha etkin kullanılması için ihtiyaçlar ve karşılaşılan birçok sorun, maden endüstrisini süreçleri daha verimli bir şekilde işletmek için yeni gelişmeler yaratmaya zorlamaktadır. Bu kapsamda, “İnovasyon Çağı” temamızla ilgili olarak yeniliklerin ve bulguların uzmanlar tarafından sunulacağı özel bir oturum düzenlenecektir. IMPS2022'nin, öğütme, flotasyon, sensör temelli ayırma, zenginleştirme, hidrometalurji, geri dönüşüm ve diğer pek çok konuda bilimsel ve teknik yeniliklerle ilgili tartışmalara ev sahipliği yapmak için en iyi yer olacağına inanıyoruz.

IMPS, her organizasyonda yüzlerce akademisyen ve sektörün önde gelen mühendislerini ve yöneticilerini ağırlamakta, hem yerel ve hem de uluslararası şirketlerin ürün, teknoloji ve sektörel çözümlerini sergilemeleri açısından önemli bir platform sunmaktadır.

Sizleri Ankara’da görmekten mutluluk duyacağız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin